Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

jocelyne81 


Oblíbená alba

Alba, která má jocelyne81 v oblíbených


reklama

2 fotky, 9.8.2015, 5 296 zobrazení, 6 komentářů | doma, rodina-přátelé
to bylo ještě teplo...
Alex 21 | oldahorak
5 fotek, 20.9.2015, 2 276 zobrazení, 12 komentářů | lidé
Opět jsem měl menší pauzičku, ale tentokrát to nebylo kupodivu zdravotním stavem, protože fotit se mi chtělo, ale prostě dřív se nepodařilo nic realizovat...
436 fotek, srpen 2015 až srpen 2016, 37 974 zobrazení, 108 komentářů | cestování, děti, krajina, příroda, rodina-přátelé
Ve čtvrtek odpoledne vezeme Petra ke kamarádovi a jedeme s karavanem za mamkou do Ústí n. Labem, kde ji končí její akce. Společně jedeme oběma auty na Komáří Vížku. Ještě večer je 35°C. Jdeme na noční pyžamovou vycházku.

Pátek ráno, je stále vedro a dusno. Jedeme na kolech na Sedmihůreckou vyhlídku, Přední Cínovec, Fojtovice a Komáří Vížku. Oběd dáváme v Karavanu, Johanka se chladí mokrým tričkem. Odpoledne ještě jedeme pře Komárku a Kotelní jezírko do Krupky. Nahoru se vracíme předpotopní lanovkou. Je trochu potíž s kolama u dětí. Po návratu všichni odpočívají. Já se ještě trochu projedu přes Kyšperk znovu na lanovku. Večer se s Johankou stavíme u známých na chatě. Pozorujeme bouřky a požár v Litvínově.

V sobotu se přesouváme do Jetřichovic. Karavan necháváme pod Malou Pravčickou bránou. Autem jedeme do Jetřichovic. Dusno a vedro je ještě horší. Plazíme se na vyhlídky a jdeme po červené přes M. P. Bránu k autu. Je z toho celodenní výprava. K večeru nás zastihne pár přepršek. Slibované bouře se naštěstí nekonají. Po vydatné večeři v Karavanu jedeme pro druhé auto a přejíždíme do Nového Boru ke kamarádovi.

Neděle je odpočinková. Jdeme na vycházku do Pavlínčina údolí. U auta se o cosi prorazila naftová hadička pod autem. Měl jsem rozcvičku s opravou , ale podařilo se to...

Pondělí je pošmourno. Radek nám vzal přebytečné auto do Prahy cestou do práce. Jdeme si projít okolí Sloupu. Na hradě jsme už byli... Největší zážitek je lesní houpačka.

Úterý celý den leje, jedeme tedy do Babylonu v Liberci. Bohužel dostali stejný nápad i všichni ostatní z širokého okolí. Děti si to užily i tak. My s mamkou už o něco méně. Ještě, že jsme se mohli uklidit do relativního klidu saunového světa.

Ve středu máme sanitární den. Johy žehlí, balíme se z Nového Boru, po obědě jedeme na Lemberk. Zámek , ale hlavně okolí má zajímavou atmosféru. K večeru se přesouváme do Jizerek na Smědavu. V noci je pekelná zima. Ráno je jinovatka. Pořádný skok, je o 30°C chladněji.

Čtvrtek je krásný den. Vezu s dětmi auto dolů do Hejnic. Zpátky autobusem. Jedeme na kolech po hřebínkách přes Čihadla, Hřebínek, Oldřichov do Hejnic. Cestou je řada tůněk :-)
Večer se jdu ještě projít na vrcholek Jizerky.

V pátek je opět krásně. Jedeme na kolech na Frýdlantské Cimbuří, kolem Jizerky a Smědavské hory. Na cimbuří jdeme pěšky. Je pěkná dohlednost. Po pozdním obědě jdeme skočit do Smědavy. Na západ slunce jedu do osady Jizerky. V noci se Lucince udělalo zle. Máme zvracecí akce.

V sobotu jedeme bez Lucky na Smrk. Kola necháváme pod nebeským žebříkem. Rozhledna je fajn. Odpoledne skočíme ještě do Smědavy a potom už přesun v Praze si vyzvedáváme druhé auto.

Po noci u Prahy ještě navštívit babičky a pak už domů...
334 fotek, leden 2014 až červen 2015, 8 145 zobrazení, přidat komentář | cestování
235 fotek, červen až září, 5 760 zobrazení, 1 komentář | cestování, dokumenty, krajina, města, příroda
KDO BY CHTĚL VIDĚT JAK PRIMOŠTEN VYPADAL V ROCE 1968 A 1971 A V ROCE 1980 POSÍLÁM ODKAZ https://www.youtube.com/watch?v=WotB9Mh0gD0 https://www.youtube.com/watch?v=Kohd_Uj6_4Q https://www.youtube.com/watch?v=wR-XbUmDUZo
372 fotek, letos v srpnu, 5 314 zobrazení, 2 komentáře
2015 Pag 67 | ja-ku
105 fotek, letos v srpnu, 13 591 zobrazení, 24 komentářů
392 fotek, léto, 8 124 zobrazení, 10 komentářů
12 fotek, srpen 2014, 14 235 zobrazení, 5 komentářů
HANKA 33 | istucek
16 fotek, 10.12.2013, 2 214 zobrazení, 3 komentáře
22 fotek, letos v srpnu, 11 947 zobrazení, 14 komentářů
74 fotek, jaro, 12 686 zobrazení, 7 komentářů
230 fotek, červen až srpen, 11 112 zobrazení, 12 komentářů
19 fotek, 6.8.2015, 3 314 zobrazení, 4 komentáře | lidé, umělecké
http://foto.essentia.cz/
Letní fotografování v jedinečném střešním ateliéru v Plzni.
Pod modrým nebem, za svitu Měsíce nebo pod hvězdnou oblohou. Vznášejte se nad oceánem střech!
Žánr a téma, jaké se vám bude líbit. Nezáleží na pohlaví ani věku – umíme fotit kohokoliv :-)
Možnost zážitkového fotografování za doprovodu živé hudby na historické piano!
3 fotky, 6.8.2015, 2 826 zobrazení, 2 komentáře | lidé, umělecké
7 fotek, 6.8.2015, 4 091 zobrazení, 2 komentáře | lidé, umělecké
125 fotek, letos v červenci, 6 598 zobrazení, přidat komentář
417 fotek, letos v červenci, 34 235 zobrazení, 8 komentářů | cestování, krajina, města, příroda, rodina-přátelé
19.7. Vezeme starší děti na Tábor do Malejovic. Spíme v karavanu u Prahy. V pondělí je stále vedro, jedeme do Chomutova na Kamencové jezero. Pobyli jsem na nuda pláži. Lucinka poskákala na atrakcích.
Spíme u jezera na hrázi. V úterý ráno potřebuji vyřešit nějakou drobnost na autě (v Kadani) , je stále vedro, dáváme si zmrzku na moc pěkném náměstí.
Jedeme do Bezručova údolí. Objíždíme okolní přehrady na kolech a koupeme se v horských tůňkách. Spíme v údolí u potoka mezi 2 a 3 mlýnem.
Středa - přesun po hřebenech k Božímu Daru. Parkujeme na lesním palouku směrem na Potůčky u Černé. Většinu dne trávíme v horském potoku (Černá).
Odpoledne jedeme na kolech kolem Blatenského příkopu, přes Špičák, po Ježíškově cestě (Lucince se dost líbí) do Zlatého potoka.
Zpátky je to sakra do kopce a je hrozné dusno... Do karavanu se vracíme večer těsně před bouřkou. Byla to zatím nejhorší čina jakou jsme v našem bydlíku zažili.
Přes rachot krupobití jsme se ani neslyšeli. Asi se kolem prohnalo tornádo. všude polámané stromy. Jeden hned vedle karavanu...brr
Po probuzení zjišťujeme jak to všude kolem vypadá a jakou jsme měli kliku... Přejíždíme (stromy leží i na silnici) nad Hřebečnou. Parkujeme na planinkách u cesty k Mrtvému rybníku a jedeme kolem něj na Špičák na kolech. Do civilizace se nám z té krásy nechce a tak si dáváme oběd v bydlíku. Odpoledne bereme kola a jedeme kolem štol na Blatenský vrch a Vlčí Jámy.
Cestou jsme u Červené jámy natrefili úžasný lesní bufet. Museli jsme si tam dát aspoň pivko a nějaký zákusek abychom si to mohli vychutnat :-). Pak už na rozhlednu, Vlčí jámy a zase zpátky.
Vymyslel jsem jsem skvělou zkratku, která nás zavedla do divočiny, ale šťastně jsme to překonali. Rozhodli jsme se zůstat na místě přes noc. Krásný západ slunce...
V pátek ráno jsme skočili do blízkého potůčku a šli se podívat na východ slunce na Mrtvým rybníkem. Přesouváme se do Božího daru. Procházka po rašeliništi a dobrý oběd v hospůdce - penzionu hned u stezky.
Po obědě jedeme na kolech kolem Klínovce. Zpátky novou lanovkou.
Autem se jedeme osvěžit k potoku a na noc se přesouváme na Klínovec. Kocháme se hezkým západem slunce. Postupně utichá ruch a spíme na vršku sami.
V noci přišla opět pěkná bouřka. Kroupy, vichr, ale obešlo se to bez polámaných stromů :-) Po nadějném východu slunce přišla rázem mlha. Sjeli jsme přes Jáchymov do Karlových Varů.
S naší 13 m soupravou se ve Varech neparkovalo zrovna jednoduše, zůstali jsme u nádraží. Trochu mě zlobil kotník, tedy na procházku po Varech jsem "šli" na kolech. Hemžení národů nás vůbec neoslovilo. Najedli jsme se v Čínské restauraci plné hodujících asiatů, zajímavé. Potom krátký přesun k Sokolovu navštívit přátele. Přidali jsme se k dětské akci kterou si zorganizovali, plně si ji vychutnala Lucinka. Večer jsem zašli společně na picu a výborné pivko. Spali jsme na okraji městečka a zcela klidně. Metal fest na vedlejší louce se rozešel když jsme šli spát :-)
Neděle nás přivítala krásným počasím. Popojeli jsme do Lokte a na kolech jeli na společný výlet ke Svatoškám. Děti a Johanka si poskákaly na atrakcích. Přecpané bufety kolem Svatošek jsme vynechali
a jedli na zahrádce v restauraci na náměstí. Loket se nám mooooc líbil, počasí bylo úžasné. Na náměstí hrála živá středověká hudba, super!!! Na hradě se Lucinka propadla na ochozu a pořádně si odřela nohu :-( . Trochu jsme to opravili dortem a jeli do Mariánek. Možná nejsou tak luxusní jako Vary, ale nám byly rozhodně mnohem milejší...
Na noc jsme zakotvili v Kladské. Probudili jsme se do deště, ale šli jsme aspoň na kroužek po naučné stezce kolem rašelinišť. Oběd jsme si dali v bydlíku a vydali se pomalu domů.
V Lázních Kynžvart jsme ochutnali prameny a jeden moc milí místní nás vzal svým autem k okolním mimo město. Ještě jednou díky!!! Cestou domů jsme potkalli několik vydatných přeháněk a průtrží.
Po té poslední, nejvydatnější nás čekala krásná duha. Milá tečka za super výletem.
87 fotek, letos v červenci, 2 841 zobrazení, 23 komentářů | cestování
275 fotek, leden 2007 až červen 2015, 3 507 zobrazení, přidat komentář